Aktualności

8 października 2020

XGATE przechodzi na rozwiązania Google Cloud

Od początku 2021 roku wszystkie hostingi i usługi będą stopniowo migrowane do Google Cloud. Nie trzeba wykonywać żadnych działań. Loginy i hasłą do panelu Xmanager nie zmieniają się. Prace pozwolą rozszerzyć ofertę i świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

19 listopada 2019

HTTP/2 dostępny w nowej ofercie

Od listopada 2019 jest mozliwość skorzystania z hostingu wirtualnego obsługującego protokół HTTP/2. Istnieje możliwość skorzystania z darmowej migracji na nowy typ hostingu po opłceniu usłługi na cały rok.

1 marca 2019

Poczta PRO

Od marca jest możliwość migracji na pocztę PRO z przestrzenią 10GB. Roczny koszt jednego konta poczty PRO to 55,35 zł netto. Konfiguracja poczty z własną domeną to jednorazowy koszt 150 zł netto.

25 czerwca 2018

Aktualizacja cenników

Z powodu licznych zmian w ofercie zaktualozwano cenniki i ofertę hostingową. Doceniamy stałych i lojalnych klientów, dlatego dotychczasowych klientów obowiązaują ceny w zależnosci od tego, która oferta jest korzystniejsza (w ramach tego samego pakietu). Szczegóły na stronie HOSTING.

22 grudnia 2017

Dwukrotna ilość pamięci RAM dla MySQL

W związku z dynamicznym rozwojem naszych usług hostingowych, od nowego roku podwajamy dostępną pamięć RAM dla baz danych MySQL w ofercie Professional i Premium. Modyfikacja ta pozwoli na obsługę jeszcze większych i częściej odwiedzanych serwisów, sklepów i aplikacji internetowych. Zachęcamy do składania zamówień bezpośrednio na naszej stronie w zakładce HOSTING.

11 sierpnia 2017

Modernizacja hostingu - więcej pamięci dla PHP

We wszystkich pakietach hostingu XGATE zwiększono limit pamięci dla skryptów PHP. Do tej pory obowiązywał limit 128M natomiast aktualna wartość pola memory_limit wynosi 512M. Dzieki temu będzie można łatwiej wykonywać złożone operacje i manipulacje na plikach za pomocą skryptów PHP.

17 czerwca 2017

Bazy danych MySQL Performance

W pakiecie XGATE Premium przeznaczonym dla często odwiedzanych portali oraz sklepów internetowych ulepszono parametry baz danych MySQL. Od dnia 19 czerwca 2017 pojedyncza baza bedzie mogła obsłużyć aż 200 jednoczesnych połączeń co czyni ją bezkonkurencyjną propozycją w tym segmencie cenowym.

09 kwietnia 2017

Zadania CRON już dosępne

Mając na uwadze rosnące potrzeby naszych klientów od dnia 10 kwietnia 2017 nasz hosting w pakietach Professional i Premium umożliwia harmonogramowanie i wykonywanie zadań CRON.

03 kwietnia 2017

Nowy wygląd aplikacji do obsługi Poczty e-mail

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowszej wersji naszej aplikacji do obsługi poczty e-mail. Na szczególną uwagę zasługuje odnowiony interfejs dzięki któremu odbieranie i pisanie e-maili będzie jeszcze przyjemniejsze. Użyteczność jest na bardzo wysokim poziomie nawet w przypadku pracy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.22 listopada 2016

Nowa metoda płatności

W odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie automatyzacji i przyspieszenia zakupu produktów XGATE, udostepniamy naszym klientom możliwość dokonywania płatności internetowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

6 marca 2016

Nowy panel klienta już uruchomiony

Nowy i jeszcze doskonalszy panel klienta XGATE został już uruchomiony. Jeżeli masz już konto XGATE, nie musisz rejestrować się na nowo. Twoje ustawienia zostaną przeniesione na nowe konto. Takie dane jak login i hasło nie zmieniają się.

5 listopada 2015

Nowa oferta Hosting Premium

W związku z rozwojem platformy i obsługą coraz bardziej wymagajacych sklepów internetowych, wprowadzamy do oferty hostingu WWW opcję Premium. W niej aż 100 kont e-mail, 100GB przestrzeni, Bazy MySQL, transfer bez limitu, wsparcie 24/7. Biorąc pod uwagę jakość usług oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych, opcja ta jest oferowana w bardzo przystępnej cenie.