Aktualności

11 sierpień 2017

Modernizacja hostingu - więcej pamięci dla PHP

We wszystkich pakietach hostingu XGATE zwiększono limit pamięci dla skryptów PHP. Do tej pory obowiązywał limit 128M natomiast aktualna wartość pola memory_limit wynosi 512M. Dzieki temu będzie można łatwiej wykonywać złożone operacje i manipulacje na plikach za pomocą skryptów PHP.

17 czerwiec 2017

Bazy danych MySQL Performance

W pakiecie XGATE Premium przeznaczonym dla często odwiedzanych portali oraz sklepów internetowych ulepszono parametry baz danych MySQL. Od dnia 19 czerwca 2017 pojedyncza baza bedzie mogła obsłużyć aż 200 jednoczesnych połączeń co czyni ją bezkonkurencyjną propozycją w tym segmencie cenowym.

09 kwiecień 2017

Zadania CRON już dosępne

Mając na uwadze rosnące potrzeby naszych klientów od dnia 10 kwietnia 2017 nasz hosting w pakietach Professional i Premium umożliwia harmonogramowanie i wykonywanie zadań CRON.

03 kwiecień 2017

Nowy wygląd aplikacji do obsługi Poczty e-mail

Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowszej wersji naszej aplikacji do obsługi poczty e-mail. Na szczególną uwagę zasługuje odnowiony interfejs dzięki któremu odbieranie i pisanie e-maili będzie jeszcze przyjemniejsze. Użyteczność jest na bardzo wysokim poziomie nawet w przypadku pracy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.22 listopad 2016

Nowa metoda płatności

W odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie automatyzacji i przyspieszenia zakupu produktów XGATE, udostepniamy naszym klientom możliwość dokonywania płatności internetowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

6 marzec 2016

Nowy panel klienta już uruchomiony

Nowy i jeszcze doskonalszy panel klienta XGATE został już uruchomiony. Jeżeli masz już konto XGATE, nie musisz rejestrować się na nowo. Twoje ustawienia zostaną przeniesione na nowe konto. Takie dane jak login i hasło nie zmieniają się.